Kosmetyki z NANOwody

Woda stanowi 2/3 naszego ciała. Jest źródłem życia. Kropla wody na Twojej skórze może okazać się bezcenna w walce z procesami starzenia się. Zachowaj piękną, zdrową i pełną witalności skórę dzięki właściwościom nanowody.

Na rynku kosmetycznym co jakiś czas pojawiają się nowości. Czasem jednak to, co najprostsze okazuje się być rozwiązaniem po prostu genialnym. Woda, która regeneruje, nawilża, wzmacnia, poprawia wygląd i kondycję skóry to najlepsza alternatywa dla poprawy naszego wyglądu.

Przyszłość w rozmiarach nano

Każdy z nas wie jak zbawienne działanie dla naszego życia i zdrowia ma woda. Pamiętamy też z lekcji chemii, że składa się z grup cząsteczek H2O. Dzięki wykorzystaniu najnowszych nano-technologii duże skupiska cząsteczek wody ulegają rozbiciu na niewielkie, uporządkowane grupy. Pojedyncza cząsteczka wody ma zaledwie1 nm (nanometr) średnicy – stąd wywodzi się nazwa NANOwody.
Odkrycie NANOwody dało impuls do poszukiwania jej zastosowań, którego jednym z efektów jest użycie NANOwody do wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków. NANOwoda, dzięki nano rozmiarom, po raz pierwszy na świecie pozwoliła skórze na niemal całkowite wchłonięcie substancji aktywnych i odżywczych. Dzięki czemu wzmacnia i pielęgnuje skórę z nieporównywalnie lepszym skutkiem, co jest fenomenem w dziedzinie kosmetologii i medycyny na skalę światową.

Nano, czyli bardzo drobna cząsteczka wody ma ogromną zdolność przenikania do każdej, nawet uszkodzonej komórki skóry. Fantastycznie działa na kondycje naszej skóry:
• głęboko nawilża
• stymuluje regenerację zniszczonych struktur
• wzmacnia naturalne mechanizmy obronne
• łagodzi podrażnienia.

 

© Copyright Dojrzałe piękno 2021