Preparaty na porost włosów

Nadmierne wypadanie włosów to poważny problem zarówno kobiet, jaki i mężczyzn. Powoduje je wiele czynników, często niezależnych od nas. Aby zapobiec pogłębiającemu się procesowi należy szczególnie o siebie zadbać, najlepiej posiłkując się specjalistycznymi preparatami dostępnymi w aptekach.

Łysienie jest istotnym problemem, zwłaszcza u niektórych kobiet w okresie menopauzy. Typowe ma podłoże hormonalne i związek z wrażliwością cebulek na działanie DHT (androgenu). Cierpi na nie około 65% mężczyzn oraz ponad 40% kobiet. Dolegliwości te powodują silny stres, zwłaszcza u płci pięknej, większy niż jakikolwiek inny problem ze skórą. Przyczyny występowania mogą być różne: wiek, kondycja skóry, czynniki genetyczne, wyczerpanie organizmu, żywienie, a także płeć. Ich poznanie pozwoli podjąć odpowiednią terapię i wybrać odpowiedni produkt.

 

Preparaty przeznaczone do pielęgnacji włosów, to nie tylko zapewnienie oczywistych funkcji kosmetycznych, ale również szybka regeneracja skóry głowy, a także przywrócenie biochemicznej równowagi pozwalającej na znaczne zmniejszenie skłonności do wypadania włosów. Dr Murad to również najnowsze osiągnięcia i najnowocześniejsze technologie  w dziedzinie kosmetologi, dzięki którym stosowane są opatentowane rozwiązania – skuteczne i uniwersalne. Umożliwiają walkę z utratą włosów bez konieczności specjalistycznej i skomplikowanej diagnostyki.

© Copyright Dojrzałe piękno 2021